KONTAKT


Agnieszka Stachurska

+48 515 249 092
asart.dekoracje@gmail.com 


KONTAKT
Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z zaprezentowanych upominków, bardzo proszę o kontakt poprzez email (asart.dekoracje@gmail.com), moją stronę Facebook  lub Instagram.  Standardowo odpowiadam na wiadomości do 24 godzin (w dni robocze).

CENNIK
Nie podaję cen ręcznie wykonanych przedmiotów, gdyż są one uzależnione od ceny zakupionych materiałów i indywidualnych szczegółów zamówienia. Każdy upominek jest wykonywany indywidualnie, spersonalizowany według życzeń zamawiającego i tym samym niezwykle wyjątkowy.

Ceny pozostałych dekoracji, kompozycji kwiatowych i bukietów uzależnione są od ilości
i rodzaju kwiatów oraz dodatków, które zostały wykorzystane.


TERMIN REALIZACJI 
Termin wykonania i dostawy produktów na zamówienie jest ustalany indywidualnie.

Prowadzę działalność gospodarczą, jestem płatnikiem VAT,
wysyłam faktury (w formie PDF) na życzenie klienta.


DANE FIRMY:

ASG
NIP: 6782183169

NR KONTA : mBank 23 1140 2004 0000 3002 7870 7333

Regulamin ASART DEKORACJE

I ZASADY OGÓLNE 
 1. Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez e-mail lub wiadomość wysłaną poprzez stronę Facebook Asart Dekoracje.
2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
3. Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) oraz są podane w złotych polskich. Ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
4. Większość oferowanych przedmiotów jest wykonywana ręcznie, dlatego mogą odbiegać  od prezentowanych na zdjęciach, a wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych
w opisie produktu. Różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień monitora.
5. Ze względu na długi czas realizacji zastrzegam sobie prawo do przesunięcia podanego terminu do około 14 dni roboczych (uwzględniając terminy imprez okolicznościowych)
6. Informacje znajdujące się na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
7. Faktura VAT wystawiana jest na życzenie klienta.

II ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia należy składać poprzez wiadomość wysłaną na maila lub wiadomość wysłaną poprzez stronę Facebook Asart Dekoracje.

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta wymaganych danych potrzebnych do realizacji i wysyłki zamówienia.

3. Odpowiedzialność za skład tekstu i opis szczegółów zamówienia ponosi zamawiający.

4. Termin realizacji zamówienia uzgadniany jest indywidualnie


III PŁATNOŚCI

 1. Przy terminach realizacji powyżej 3 miesięcy wymagana jest wpłata zadatku, dopłata następuje przed realizacją zamówienia i jest poprzedzona właściwą informacją.

IV WYSYŁKA TOWARU
1. Zamówione przedmioty wysyłane są Kupującemu na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłka za granice Polski realizowana jest po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów dostawy.  
2. Towar wysyłany zostaje na adres wskazany w wiadomości, a w przypadku zmiany adresu obowiązkowe jest podanie nowego adresu wysyłki wraz z aktualnym nr telefonu.

3. W przypadku zaginięcia przesyłki, po 14 dniach od jej nadania sprzedawca zobowiązuje się do złożenia reklamacji w firmie kurierskiej. Ponowne wysłanie przesyłki uzależnione jest od wyniku rozpatrzenia złożonej reklamacji.

V ZWROTY I REKLAMACJE

1. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu podczas transportu. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecane jest odmówienie przyjęcia przesyłki i spisanie protokołu.
2. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy zakupu-sprzedaży towaru bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni składając pisemne oświadczenie zgodnie z rozdziałem 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014, poz. 827 ze zm.). Wzór właściwego oświadczenia można pobrać tutaj: http://www.uokik.gov.pl/download.php?id=1216.  
3. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w art. 10 ust. 3 ustawy określonej w ust. 1 powyżej, tj. w zakresie: a. świadczenia usług rozpoczętych, za zgodą Klienta, przed upływem terminu odstąpienia od umowy (dotyczy przypadków świadczenia usług, a nie sprzedaży towarów), b. nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, c. umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, d. świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, e. świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu, f. dostarczania prasy, g. usług w zakresie gier hazardowych.
4.Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy od 25 grudnia 2014 roku zgodnie z nową ustawą o prawach konsumenta a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

VI OCHRONA PRYWATNOŚCI
1. Składając zamówienie  W ASART Dekoracje Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Dane nie są wykorzystywane w żadnym innym celu.


VII RODO - Ogólne rozporządzenie o ochronie danych 
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Facebook, administratorem pośrednim jest Asart Dekoracje.  
2. W sprawach związanych z Państwa danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: asart.dekoracje@gmail.com
3. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówienia na podstawie zgody (składając dobrowolnie zamówienie automatycznie wyrażana jest zgoda na przetwarzanie danych ). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości.
4. Dane mogą być udostępniane firmom kurierskim wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usługi (wysyłka zamówienia).
5. Dane będą przechowywane do momentu realizacji zamówienia, po czym usunięte z bazy danych.
6. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.TOP